קידום ממומן

חתור למגע עם הלקוחות שלך

PPC

סוכנויות מסוימות מספקות שירותים המתמקדים בקידום בתשלום. סוכנויות אלה עשויות להציע שירותי אופטימיזציה עבור מודעות  בשירות אדוורדס או בפלטפורמת פרסום אחרת של PPC.

קידום אתרים היא שיטת פרסום מתקדמת וחדשנית אשר מספקת שליטה כוללת בניתוח הפרסום.
קידום אתרים נחשבת כיום לדרך הטובה ביותר להשגת לקוחות פוטנציאלים חדשים, באמצעות שיטה זו תוכלו להציג את המוצר שלכם או השירותים שאתם מספיק לכל קהל הגולשים אשר מחפש את המוצר או השירותים שאתם מספקים.
לא משנה עם תבנו אתר מעוצב יפה ומושקע אם תעלו אותו לאוויר והוא יהיה בעמוד חמש עשרה מי יראה אותו, מחקרים מראים שלמעלה משמונים אחוזים מהגולשים מוצאים את מה שמצאו בעמוד הראשון ולמעלה מעשרה אחוזים גולשים לעמוד השני או השלישי ורק אחוזים מאד קטנים גולשים למעבר לעמוד השלישי, ולכן צריך את קידום האתרים בכדי להביא את האתר למיקום אטרקטיבי לפחות לעמוד הראשון בו האתר יוכל לקבל חשיפה נרחבת.

קידום אתרים ממומן בגוגל היא אחת מן השיטות הטובות ביותר בכדי לחשוף את האתר והעסק שלכם לכמה שיותר אנשים שרוצים להכיר את המוצר שלכם ובתחומים מאד תחרותיים תחום קידום האתרים בגוגל ממומן יכול להיות מאד משתלם.

תחום הקידום בגוגל ממומן הוא למעשה שיטת פרסום מאד קלה ולא מסובכת בכלל ובכדי להגיע למקום הראשון בעמוד הראשון כל מה שצריך לעשות זה להכניס מספר כרטיס אשראי והופ בין רגע האתר שלך מזנק לעמוד הראשון לראש התוצאות.
כאשר נפרסם אתר בגוגל ממומן האתר יופיע באחד משלושת האתרים שהראשונים בתוצאות החיפוש אשר לציידם רשום בקטן בצבע ירוק המילה מודעה.

לגוגל ממומן יש יתרונות אך גם חסרונות :

החסרונות הם שכל עוד אתם רוצה להיות במקום הראשון בעמוד הראשון אתה צריך לשלם ללא הגבלת זמן.

היתרונות הם שמי שממהר ואינו רוצה לחכות לתהליך קידום האורגני שלוקח חודשים ומוכן לשלם בלחיצת כפתור מיד מגיע לעמוד הראשון ללא כל חשיבות אפילו עם הוא היה התחתית החיפוש.
יתרון נוסף אתם משלמים על פי כניסות לאתר וכמה שתקצבתם זאת אומרת אף אחד לא נכנס לא שילמתם נכנסו קצת שילמתם קצת.

לסיכום שיטת קידום אתרים בגוגל ממומן הינה שיטה מאד מומלץ אך רק למי שלא יכול לחכות בסבלנות לקידום אורגני ורק למי שמוכן להשקיע כסף

דילוג לתוכן